Servis kol Kladno a okolí

Zajišťujeme kompletní záruční i pozáruční servis kol v naší profesionálně vybavené dílně. Provádíme i servis vidlic a tlumičů...

Zajišťujeme kompletní záruční i pozáruční servis kol v naší profesionálně vybavené dílně. Provádíme servis vidlic a tlumičů Rock Shox, Fox Racing Shox, Suntour, Marzocchi, Manitou. To vše výhradně za použití originálních dílů, které držíme skladem, abychom maximálně zkrátili dobu, kdy musíte kolo nechat na dílně. Od roku 2006 jsme nepřetržitě servisním centrem Rock Shoxu.

Objednejte se do cykloservisu předem!

Před tím, než dovezete své kolo k nám do cykloservisu na opravu či seřízení, se raději předem objednejte. Ušetříte si tak kolikrát zbytečně vynaložený čas a případné zklamání, že si kolo hned neodvezete.

Jak probíhá servis v Ráji Kol

Když přivezete na servis kolo, vždy začínáme s bezplatnou prohlídkou a návrhem prací, které bude zapotřebí udělat. Náš mechanik s vámi prokonzultuje případné problémové oblasti a vysvětlí vše potřebné. Vždy však respektujeme vaše rozhodnutí a váš finanční rozpočet.

Aby se Vám lépe plánovaly vyjížďky na kole, je možné dohodnout se na přibližném datu, kdy se máte pro své opravené kolo zastavit. Pokud je oprava záležitostí chvíle a máme volné kapacity, provádíme servis i na počkání. Zatímco čekáte, můžete se porozhlédnout u nás v obchodě. Garanční prohlídky jsou zdarma a mají vždy přednost.

Dnešní kola jsou poměrně složitá a vyžadují pravidelný odborný servis. Ať je to řazení, brzdový systém nebo odpružení. Všechny tyto pokročilé technologie pro nás nejsou žádným problémem a vždy vynaložíme maximální úsilí k vaší plné spokojenosti.

 

Protože sestavujeme i kola na zakázku, mají naši zákazníci možnost záměny komponentů u všech námi nabízených kol dle libosti.

 

Uvědomujeme si, jak je důležité, aby se mohl cyklista spolehnout na práci odvedenou svým mechanikem. Proto se snažíme poskytovat co nejkvalitnější služby a odvádět stoprocentní práci. Garantujeme vám 100% kvalitu našeho cyklo servisu, za tím si stojíme.

Jako důkaz získávají naši zákazníci garanci 3 měsíců záruky na práci.

Potřebujete servis svého kola?

Ozvěte se a domluvíme se na možných termínech!