Horská kola Kladno

Vybírejte z nabídky kvalitních kol značek Rocky Mountain, Cannondale, Isaac Cycles, Lapierre a Ghost. Máme je pro vás na Kladně ✅

logo_rocky-mountain - Ráj Kol Kladno

ROCKY MOUNTAIN

Rocky Mountain, to je naše vlajková loď a zároveň proslulá značka z Kanady. Málokterý výrobce se může pochlubit tak ideálními podmínkami pro vývoj a testování kol.

logo_cannondale_black_02 - Ráj Kol Kladno

CANNONDALE

Cannondale staví kola, která vám umožní jezdit lépe ať už pojedete na jakémkoliv povrchu. Hodťe pravidla za hlavu a užijte si jízdu na kole jako nikdy předtím díky Cannondale.

logo_isaac-black_02 - Ráj Kol Kladno

ISAAC CYCLES

Holandská značka Isaac Cycles pokračuje ve vylepšování a inovacích – vždy posouvá limity výkonnosti v materiálu i v designu kupředu díky vlastnímu výzkumu a vývoji.

logo_lapierre - Ráj Kol Kladno

LAPIERRE

Lapierre kombinuje technologické inovace, design, důraz na detail a zkušenosti, aby nabídl nejatraktivnější a nejvýkonnější špičková kola pro všechny nadšené cyklisty.

logo_ghost - Ráj Kol Kladno

GHOST

Ghost, to jsou kola postavená na poznatcích z nejextrémnějších závodů na světě. Kola, u nichž je kladen důraz na kvalitní materiály, komponenty a moderní design.

Přinášíme vám ta nejlepší horská, silniční, gravel, ale i elektro kola.

Na Kladně v naší kamenné prodejně je vystavena spousta modelů od světoznámých značek Rocky Mountain, Lapierre nebo třeba Ghost. Specializujeme se na prodej a servis jízdních kol na Kladně, ale uvítáme všechny nadšence do cyklistiky, kteří potřebují poradit s výběrem či si ujasnit své priority a volbu toho správného kola. Začínali jsme v roce 2002. Jako nadšení cyklisté jsme chtěli radost z jízdy na kole i ostatním.

U nás naleznete nejen horská kola, ale také kola dětská a také stále oblíbenější elektrokola. Kola prošla v posledních letech obrovským vývojem. Našim zákazníkům proto vybíráme to nejlepší a průběžně přinášíme novinky ze světa cyklistiky. Zastavte se v naší prodejně kol na Kladně, budeme se rádi věnovat i Vám.

MÁTE DOTAZ?

Zavolejte nám, napište nám - budeme se Vám věnovat.