Horská kola Kladno

Vybírejte z nabídky kvalitních horských kol značek Rocky Mountain, Lapierre a Ghost, máme je pro vás na Kladně ✅

Přinášíme vám ta nejlepší horská kola. Na Kladně v naší kamenné prodejně je vystavena spousta modelů od světoznámých značek Rocky Mountain, Lapierre nebo třeba Ghost. Specializujeme se na prodej a servis jízdních kol na Kladně, ale uvítáme všechny nadšence do cyklistiky, kteří potřebují poradit s výběrem či si ujasnit své priority a volbu toho správného kola. Začínali jsme v roce 2002. Jako nadšení cyklisté jsme chtěli radost z jízdy na kole i ostatním.

U nás naleznete nejen horská kola, ale také kola dětská a také stále oblíbenější elektrokola. Kola prošla v posledních letech obrovským vývojem. Našim zákazníkům proto vybíráme to nejlepší a průběžně přinášíme novinky ze světa cyklistiky. Zastavte se v naší prodejně kol na Kladně, budeme se rádi věnovat i Vám.

obrázek značky/produktu - Ráj Kol Kladno

Rocky Mountain

Rocky Mountain, to je naše vlajková loď a zároveň proslulá značka z Kanady. Málokterý výrobce se může pochlubit tak ideálními podmínkami pro vývoj a testování kol.

obrázek značky/produktu - Ráj Kol Kladno

LAPIERRE

Lapierre kombinuje technologické inovace, design, důraz na detail a zkušenosti, aby nabídl nejatraktivnější a nejvýkonnější špičková kola pro všechny nadšené cyklisty.

obrázek značky/produktu - Ráj Kol Kladno

Ghost

Ghost, to jsou kola postavená na poznatcích z nejextrémnějších závodů na světě. Kola, u nichž je kladen důraz na kvalitní materiály, komponenty a moderní design.

MÁTE DOTAZ?

Zavolejte nám, napište nám - budeme se Vám věnovat.