Rocky Mountain, to je naše vlajková loď a zároveň proslulá značka z Kanady. Málokterý výrobce se může pochlubit tak ideálními podmínkami pro vývoj a testování kol než Rocky Mountain. Sídlí v kanadském Vancouveru. Britská Kolumbie, provincie na jihozápadě Kanady, kde se město nachází, disponuje těmi nejrozmanitějšími cyklistickými podmínkami na světě.

Nezáleží na tom, zda hledáte dokonalý závodní stroj nebo horské kolo do náročného terénu pro víkendové zážitky. Rocky Mountain splní i vaše nejnáročnější požadavky!

Srdcem každého kola je rám. V Rocky Mountain jsou vývojáři posedlí zdokonalováním geometrie rámu a stali se proslulými díky inovacím a snaze dosáhnout té nejvyšší kvality. To vše za účelem co nejlepšího prožitku z jízdy. Kola Rocky Mountain jsou navržena pro všechny, kteří milují nespoutanou jízdu.

Také motto Rocky Mountain vystihuje vše:

„LOVE THE RIDE!“

Rocky Mountain:

„LOVE THE RIDE!“

 

Historie Rocky Mountain

Pod kanadskou značkou Rocky Mountain se začala jízdní kola navrhovat již v osmdesátých letech. Založila ji parta bajkerů, kteří za tu dobu prošli dlouhým a velkým vývojem. Sami říkají, že jsou starší a moudřejší a nikdy nevyráběli lepší kola než nyní. A nadšení je neopustilo, což můžete sami zhodnotit na současných modelech. Vývoji se stále věnují celým svým srdcem.

Vize Rocky Mountain

Jak jsme již psali, díky neskutečně pestrým podmínkám v kanadském Vancouveru mohou prototypy testovat přímo v divoké kanadské přírodě. Náročné a velmi rozmanité terény. Skály, hory, pouště, ledovcové řeky. To vše nabízí Britská Kolumbie, ve které se vývojové středisko Rocky Mountain nachází.

Také díky tomu se můžete na kola Rocky Mountain spolehnout i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Vývojáři z Rocky Mountain jsou hrdí na to, v jakých obrátkách se točí jejich kreativní proces. Také díky tomu patří mezi ty nejvíce dynamické výrobce kol na světě.

Extrémní terény i extrémně vysoké požadavky těch nejnáročnějších závodních cyklistů jsou pro vývojáře Rocky Mountain celoživotní výzvou.

Také proto se stali průkopníky ve světě freeride.

Zeptat se na Rocky Mountain