logo lapierre

LAPIERRE

Lapierre kombinuje technologické inovace, design, důraz na detail a zkušenosti, aby nabídl nejatraktivnější a nejvýkonnější špičková kola pro všechny nadšené cyklisty...

Již 70 let Lapierre kombinuje technologické inovace, design, důraz na detail a zkušenosti z nejdůležitějších soutěžních podniků, aby nabídl nejatraktivnější a nejvýkonnější špičková kola pro všechny nadšené cyklisty. Ať už jezdíte silniční či MTB závody, máte rádi kondiční vyjížďky, jezdíte denně do práce, jen tak pro radost, nebo jste příznivcem elektro dopomoci, v kolekci Lapierre nepochybně najdete kolo svých snů.

Lapierre je špičkou v MTB oblasti na francouzském trhu a nyní proráží i na trhy po celém světě.

A co vy?

Jste připraveni vyzkoušet skvělá kola a stát se součástí komunity Lapierre?

 

Historie i současnost

Počátky výroby kol LAPIERRE spadají již do 40. let 20. století. V osmdesátých letech zachytili trend horských kol a postupně se stali lídrem v této oblasti. Na přelomu tisíciletí se pak vrhli také na kola silniční. Spojili své síly s holandskou společností ACCELL Group a již v roce 2003 se stali špičkovými výrobci také na poli kol silničních. Jejich tým jako jediný získal na Tour de France čtyři dresy.

LAPIERRE se však nezaměřuje pouze na mužskou část populace. Aktivně podporuje také francouzský ženský triatlonový tým.

LAPIERRE neusíná na vavřínech a neustále představuje nové a nové inovace. Ať už se jedná o vylepšení systému zadního odpružení, X-lite karbonové rámy, ale také on-line konfigurátor pro výběr komponent silničních kol.

Neustále vylepšují technologie a posouvají tak hranice závodní i rekreační cyklistiky, což značí i motto LAPIERRE:

Jednoduše nechceme přestat překvapovat...

LAPIERRE:

„Jednoduše nechceme přestat překvapovat...“

 

Zeptat se na kola LAPIERRE