logo ghost

GHOST

Ghost, to jsou kola postavená na poznatcích z nejextrémnějších závodů na světě. Kola, u nichž je kladen důraz na kvalitní materiály, komponenty a moderní design...

Ghost, to jsou kola postavená na poznatcích z nejextrémnějších závodů na světě. Kola, u nichž je kladen důraz na kvalitní materiály a komponenty a moderní design. Kola, která udělají radost z jízdy i Vám. Ghost jsou kola funkční a s dlouhou životností.

Pod značkou Ghost se kola vyrábějí již více než 20 let. Vývojáři si s jednotlivými modely vždy vyhrají do nejmenšího detailu. Každý model je tak svým způsobem osobitý. Poctivá práce a nadšení, to je to, co stojí za značkou Ghost.

Vývojáři kol Ghost jsou stále nadšenými cyklisty a účastníky mnoha závodů.

 

Historie

Společnost Ghost – Bikes založili dva mladí nadšenci již v 90. letech v severním Bavorsku. Zaměřili se na kola vysoké kvality, a to jak pro závodní, tak pro rekreační jezdce. Pod značkou Ghost naleznete kola horská, silniční, trekkingová, městská a dokonce i elektrokola. Ghost zůstává ve spojení s cyklistickou elitou a je také hrdým sponzorem světových MTB jezdců, u nás například známého Tomáše Slavíka.

Vývoj a technologie

Ghost si zakládá na jedinečnosti a propracovanosti svých modelů. Neustále inovují a modely pak ladí do těch nejmenších detailů. Jejich vývojáři jsou stále nadšenými cyklisty a účastníky mnoha závodů. Prototypy podrobují velmi náročným testům v těch nejnáročnějších podmínkách. V závislosti na konkrétním modelu a jeho určení se zaměřují také na odpružení a co možná nejoptimálnějším nastavení pro komfortní jízdu.

 

Kola Ghost Vám udělají radost z jízdy.

Jde o funkční kola s dlouhou životností.

 

 

Zeptat se na kola Ghost